Passat Turkiye Sitesine Hoşgeldiniz!
Üye Ol

18 sonuçtan 1 ile 18 arası
Like Tree9Beğeniler
  • 1 Yazan quaresma06
  • 1 Yazan brkpls
  • 2 Yazan passatonr
  • 1 Yazan quaresma06
  • 1 Yazan ibrahimcn
  • 1 Yazan ibrahimcn
  • 1 Yazan italiany
  • 1 Yazan quaresma06

Konu: passat b7 aliexprestten RCD330G Plus

quaresma06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

passat b7 aliexprestten RCD330G Plus

herkese merhabalar aracıma aliexprestten RCD330G Plus aldım..90 dolara ürünü aldım 9 dolar da kargo ödedim..8 günde elime ulaştı (TNT Kargo)
    75 euro şartı sıkıntısından dolayı satıcı ile görüşerek 60 dolar yazdırdım faturaya gümrük sıkıntısı olmadı ( bugün okuduğum habere göre 30 euro oluyormuş yurtdışı alışveriş sınırı 2017 de ) eğerki vergiye tabi tutulur ise fatura fiyatının yüzde 20 sini de vergi veriyoruz avrupa için yüzde 18 ama

bu aldığım satıcı vw audi oem ürün satıyor ilgili bir satıcı
    https://www.aliexpress.com/item/Car-...7-842daa48cab2

soket sokete uygun montajı bu sebepten kolay sök tak yani (kendim yaptım montajı) anten girişi tekli olduğu için satıcı kamera ve anten adaptörü göndermekte yanında ..ürün evrensel kameralar ile uyumlu kamerayı şu an değil ama ileride montaj yaptırmayı düşünüyorum..cihazın bir de 5'' olan 330g modeli mevcut (plus değil) aynı özelliklere sahip fiyatı daha uygun..
    g plusun görseli rcd510 ile hemen hemen aynı farklılıkları ise:

* cd çalar yok
    * bluetooth var
    * aux-sd kart ve usb girişi mevcut
    * mirrorlink özelliği mevcut ( Android cihazlar için ekran yansıtma paylaşma özelliği, iphone kullanıcısı olarak test edemedim

cihaz oem ürün olduğu için direksiyon tuşları vs aktif çalışıyor
    radyosu ses kalitesi RCD510 ile aynı ekran kalitesinde de ben bir farklılık hissedemedim
    navigasyon yok cihazda bunu bilerek aldım ben şahsen kullanmıyorum ihtiyacım yok Ankarada yaşıyorum yol sıkıntım olursa telefonu kullanıyorum ama sizin için vazgeçilmez ise bu cihazda yok
    benim alma sebebim bluetooth ve usb girişi rcd510 a bu donanımları eklesem 750-1000 TL gerekiyor sanırım
    bluetooth gayet stabil iphone 6s kullanıyorum hemen cihazı buldu rehberi aktardı ayrıca radyodaki sesli komut sayesinde iphonelarda siri özelliğide gayet güzel çalışmakta favori aramalar ekleyip mesajlar okuyabiliyorsunuz..
    usb aux sd kart arası geçiş hızı ideal usb sadece fat32 formatını okuyor ntfs okumadı test ettim..usb aynı zamanda telefonları şarj ediyor..
    ops mevcut tabiki çalışıyor rcd510 dan görseli farklı biraz..
    sadece ingilizce ve çince mevcut başka dil seçeneği yok..benim için sorun değil....zaten radyo bluetooth usb bu sözcüklerden hangisi Türkçe ki
    cihaz desay sv isimli bir firma üretimi araştırdım singapur merkezli büyük br üretici
    bu da linki: Desay SV Automotive

cihaz bana 340 lira gibi bir rakama geldi diğer android veya başka sistemli cihazlarla kıyaslamanızı yaparken bunu bence unutmayın bizim burada rcd510 ikinci el 400-600 lira arası ayrıca sundukları da ortada ne yazık ki..yani şahsi görüşüm fiyat performans ürünü

açıkcası detaylı video inceleme yapacaktım ama telefonum cihazı aldığım gün bozuldu ve serviste şu an eski nokia kullanıyorum detaylı video çekeceğim ileride
    sorularınız olur ise cevap vermeye çalışırım herkese saygılar..

passatonr bunu beğendi

brkpls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    burak
    Yer
    Ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.6 MPI
    Yılı
    2010
    06ACY60

Cevap: passat b7 aliexprestten RCD330G Plus

Fiyat cok iyi hayirli olsun . 2017 de gumruk sinirinin 250 dolara yukseltilecegini okumustum bir yerde ,eger sizin dediginiz gibi 30 dolar olursa artik yurtdisi alisverisininde bi anlami kalmayacak umarim boyle bisey olmaz
    quaresma06 bunu beğendi

passatonr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    onur ergin
    Yer
    istanbul
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2008
    06 BM 3078

Harika olmus gule gule kullanin. Kurban bayramina gelmeden benim de aracimda rcd mi calmislardi. Bende dedginiz gibi nette arastirip cok daha uygun olam RCN 210 model teybi aldim. Suan benim aracima Bluetooth, Usb, Aux, Sd(Rcd de vardi) bu ozelliklerin hepsini sunuyor. Gayet memnunum. Tek sorun direksiyonun radyo olan iliskisi O yok iste calismiyor.
    Gule gule kullanin...
    quaresma06 ve Sefacelik bunu beğendi.
    B6 - Mocca Antrasit - 1.4 TSI 122hp - MANUEL 6 - Delikanli...
    230V soket

Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

Alıntı brkpls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat cok iyi hayirli olsun . 2017 de gumruk sinirinin 250 dolara yukseltilecegini okumustum bir yerde ,eger sizin dediginiz gibi 30 dolar olursa artik yurtdisi alisverisininde bi anlami kalmayacak umarim boyle bisey olmaz
    Ne yazik ki haber doğru limit düşürülmüş , aman her şeyi kısıtlayın veya vergi koyun..esnaf normal fiyata sattı da biz mi almadık? Dolar 3.5 Tl olmasına rağmen bir çok ürün uygundu halbu ki o da yalan oldu artık
    Yurtdışından gümrüksüz alışveriş limiti 30 Euro'ya düştü | Al Jazeera Turk - Ortadoğu, Kafkasya, Balkanlar, Türkiye ve çevresindeki bölgeden son dakika haberleri ve analizler

Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

Alıntı passatonr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika olmus gule gule kullanin. Kurban bayramina gelmeden benim de aracimda rcd mi calmislardi. Bende dedginiz gibi nette arastirip cok daha uygun olam RCN 210 model teybi aldim. Suan benim aracima Bluetooth, Usb, Aux, Sd(Rcd de vardi) bu ozelliklerin hepsini sunuyor. Gayet memnunum. Tek sorun direksiyonun radyo olan iliskisi O yok iste calismiyor.
    Gule gule kullanin...
    Sağolun en güzeli sizlerin olsun..vw bu cihazları Asya pazarına sürüyor bizim ülkeye ise usbsiz bluetoothsuz ürünler..clioda var bunlar ya düşünün artık
    passatonr bunu beğendi

italiany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2016

Hocam yeni bir kanun çıkıyormus yada cıkmıs sanırım. artık yurtdısından alınan radyo teyp telefon vb elektronik aletler için TRT bedeli alınacakmıs bu bedel ürüne göre 1 - 20 EUR arasında değişiyormus. yurt dısından sipariş veren verecek arkadaslar arastırırlarsa bir süpriz ile karsılasmazlar

Kaynak
    Konu italiany tarafından (23 12 2016 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.

Can
    Can şimdi çevrimiçi
    Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Can
    Yer
    Bayrampaşa/İstanbul
    Model
    Polo
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2014

Hayırlı olsun. Ben Polomda önce 5'' olanı şu an ise 6.5'' olanı yani sizinkini kullanıyorum. Çok çok memnunum. Her söylediğinize katılıyorum,sadece ekran klitesi RCD510 dan gömlek gömlek üstün onu belirtmek istiyorum. RCD510 da pikselleri sayabiliyordunuz,bunun ekranı gayet yüksek çözünürlüklü. Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın
    2016 Mercedes Benz E180
    2014 Vw Polo Comf. 1.6 TDI

ibrahimcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    ibrahim
    Yer
    istanbul/ beyoğlu
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2015

Alıntı italiany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yeni bir kanun çıkıyormus yada cıkmıs sanırım. artık yurtdısından alınan radyo teyp telefon vb elektronik aletler için TRT bedeli alınacakmıs bu bedel ürüne göre 1 - 20 EUR arasında değişiyormus. yurt dısından sipariş veren verecek arkadaslar arastırırlarsa bir süpriz ile karsılasmazlar

Kaynak
    Yurtdışından telefonu e ticaret yönü ile getiremezsiniz gümrük geri sevk eder,teypde radio için bandrol zaten gümrüklü işlem görmesi halinde alınıyor

Adı
    ibrahim
    Yer
    istanbul/ beyoğlu
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2015

Türkçe dil desteği olmasada kaliteli cihazlar ikinci el olarakta gayet temiz cihazlar gönderiliyor
    quaresma06 bunu beğendi

Yer
    istanbul
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2016

Alıntı ibrahimcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdışından telefonu e ticaret yönü ile getiremezsiniz gümrük geri sevk eder,teypde radio için bandrol zaten gümrüklü işlem görmesi halinde alınıyor
    Ben daha önce aliexpress, ebay gibi yerlerden telefon yada teyp gibi elektronik bir cihaz almadım. ufak tefek bez vb ürünler alıyorum genelde bugun gazetede okuyunca dikkatimi çekti paylaştım. bisiklet için yaklasık 400 $ değerinde alışveriş yapmıştım. korna, kask vb. ürünler vardı. satıcı ile konuştuk ben hallederim abi dedi gümrüğe takılmadan geçirdi. nasıl hallettiğini açıkça paylaşmayayım ali cengiz oyunları afişe olmasın merak eden varsa özelden yazarım.

Adı
    ibrahim
    Yer
    istanbul/ beyoğlu
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2015

Alıntı italiany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce aliexpress, ebay gibi yerlerden telefon yada teyp gibi elektronik bir cihaz almadım. ufak tefek bez vb ürünler alıyorum genelde bugun gazetede okuyunca dikkatimi çekti paylaştım. bisiklet için yaklasık 400 $ değerinde alışveriş yapmıştım. korna, kask vb. ürünler vardı. satıcı ile konuştuk ben hallederim abi dedi gümrüğe takılmadan geçirdi. nasıl hallettiğini açıkça paylaşmayayım ali cengiz oyunları afişe olmasın merak eden varsa özelden yazarım.
    Bunlar bilindik şeyler zaten satıcının fiyatlarını düşük göstermesi haricinde yapabileceği birşey yok zaten,özel kargo şirketlerinde yüksek boyutlu yada ağır ürünler gümrüklü işlem görmesi olası durum yada aynı takvim yılı içerisinde aynı ürün vs....
    quaresma06 bunu beğendi

Yer
    istanbul
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2016

ben yinede yazmim dedim hani gümrükçü filan okur uyandırmayalım :D
    quaresma06 bunu beğendi

Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

sim kart girişli ürünler ve gıda ürünlerinin girişi yasak ülkemize ama emin olun telefon getirende akıllı saat getirende yüzlerce tanıdığım şahit olduğum var. Ülkenin fahiş fiyat ve vergi politikası insanları buna itiyor.. Benden vergi bandrol ücreti vs alınmadı ama bundan sonrası için ne olur bilemem..ürünlere düşük fiyat yazılması olayınıda bence gümrükçülerde biliyor, olay o anki memurla alakalı gibi geliyor..
    cihazda Türkçe dil olmaması o kadar artısının yanında göze görünmüyor bence..cihazlar ikinci el mi bilmiyorum ama öyle olsa bile anlaşılması imkansız..ben uygun fiyata navigasyona önem vermeyenlere kesinlikle tavsiye ederim..ve bu cihazı gümrükten normal fatura fiyatıyla vergi vererek alsanız bile 400-450 TL ye gelir o bile iyi fiyat..
    ibrahimcn bunu beğendi

Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

ayrıca araçtan çıkan kamera çıkışlı türkçe sıfır ayarındaki rcd510u satmayı düşünüyorum düşünen olursa görüşebiliriz..

Adı
    ibrahim
    Yer
    istanbul/ beyoğlu
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2015

Kesinlikle memurun o anki incelemesine bağlı 4 sene önce 100$ dolarlık kamera takılmazken 10$ değerindeki kablom gümrüğe takıldı sonucunda 1.70 kr gümrük inceleme ücretini makbuz ile teslim aldım,bazen şans ama özel şirket hele hele DHL 10 kere düşünmek lazım, teypler 2.el çindeki çoğu satıcı ile görüştüm ,kendi cihazınızında bu resimde araca motaj yapılırken takmanız gereken torx vidaların yerlerindeki yuvarlak vida izlerindende belli oluyor

Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

Evet vida yerleri belli dediğiniz gibi şimdi farkettim...ama tuşlar plastik aksam kusursuz ...

Adı
    uğur
    Yer
    ankara
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012
    06 FT 1453

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Ben Polomda önce 5'' olanı şu an ise 6.5'' olanı yani sizinkini kullanıyorum. Çok çok memnunum. Her söylediğinize katılıyorum,sadece ekran klitesi RCD510 dan gömlek gömlek üstün onu belirtmek istiyorum. RCD510 da pikselleri sayabiliyordunuz,bunun ekranı gayet yüksek çözünürlüklü. Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın
    Can Bey size bir şey soracağım..açılıştıki Welcome to Vw yazısı her zaman geliyor mu? Ben bir kaç kere denk geldim ama başka yazmadı direk saat görseli geliyor..diğer sorum da klima tuşlarına bastığınız zaman ekran da görsel beliriyor mu ben de rcd510 daki gibi hava yönü gibi işaretler çıkmıyor..o kadar önemli değil de ayarı falan varsa diye merak ettim..

Can
    Can şimdi çevrimiçi
    Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Can
    Yer
    Bayrampaşa/İstanbul
    Model
    Polo
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2014

Teyler sıfır araçlardan sökülüyor. Benim aracımda Climatic olduğu için zaten bilgiler gelmiyordu,fakat bir kaç yerde normalde olan araçlarda da gözükmediğini okumuştum. Çok büyük bir eksiklik değil bence de. Açılış logosu da şöyle,sabah aracı ilk çalıştırdığımda geliyor sadece,onun haricinde direkt saat geliyor..

Alıntı quaresma06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can Bey size bir şey soracağım..açılıştıki Welcome to Vw yazısı her zaman geliyor mu? Ben bir kaç kere denk geldim ama başka yazmadı direk saat görseli geliyor..diğer sorum da klima tuşlarına bastığınız zaman ekran da görsel beliriyor mu ben de rcd510 daki gibi hava yönü gibi işaretler çıkmıyor..o kadar önemli değil de ayarı falan varsa diye merak ettim..
    2016 Mercedes Benz E180
    2014 Vw Polo Comf. 1.6 TDI

• Konu Değerlendirmesi:passat b7 aliexprestten RCD330G Plus

• 5 üzerinden puan aldı.
    Toplam: 0 kişi oy verdi ve 17 yorum aldı. herkese merhabalar aracıma aliexprestten RCD330G Plus aldım..90 dolara ürünü aldım 9 dolar da kargo ödedim..8 günde elime ulaştı (TNT Kargo) 75 euro şartı sıkıntısından dolayı satıcı ile görüşerek 60 dolar yazdırdım faturaya gümrük sıkıntısı olmadı ( bugün okuduğum habere göre 30 euro oluyormuş yurtdışı alışveriş sınırı 2017 de ) eğerki vergiye tabi tutulur ise fatura fiyatının yüzde 20 sini de vergi veriyoruz avrupa için yüzde 18 ama bu aldığım satıcı vw audi oem ürün satıyor ilgili bir

LinkBacks (?)

Bu Konudaki Etiketler

Yukarı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63